Електронний підручник з предмета «Основи радіоелектроніки»

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

НМЦ у Закарпатській області

Ви можете безкоштовно читати онлайн "Основи радіоелектроніки".Електронний підручник з предмета «Основи радіоелектроніки» розроблений відповідно до навчальної програми Державного стандарту професійно-технічної освіти з професії регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів, кваліфікація 3 розряд ( 92 години).

 1362191528 professii electro2

Натиснути на зображення

 Електронний підручник з предмета «Основи радіоелектроніки» розроблений відповідно до навчальної програми Державного стандарту професійно-технічної освіти з професії регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів, кваліфікація 3 розряд ( 92 години).

Даний підручник складається з 12 тем, які висвітлюють процеси генерування, формування, перетворення, передачі, приймання та оброблення інформаційних сигналів.

У вступних темах (1, 2) наведено класифікацію сигналів та подається їх характеристика. Особливості поширення радіохвиль у Земних умовах, конструкції та параметри приймальних і передавальних антен розкрито в третій темі. Четверта є значимою з точки зору елементної бази радіотехнічних пристроїв. Наступні теми присвячені розгляду принципів роботи радіотехнічних пристроїв, що безпосередньо здійснюють формування, передачу, приймання і оброблення сигналів та перетворюють їх у форму, зручну для сприймання людиною. Підручник містить також запитання для самоконтролю учнів з усіх тем навчальної програми.

     Теоретичний матеріал супроводжують пояснюючі малюнки, графіки, діаграми.

 

Якщо відображення підручника відсутнє, то, найімовірніше, файл підручника занадто великий для нашого переглядача. Для перегляду натисніть кнопку "На весь екран" , або завантажте файл.

 

Авторський колектив:

Терпай Валентина Миколаївна

заступник директора з НВР, викладач
спеціальних дисциплін, викладач-методист
Вищого професійного училища № 3 м. Мукачево

 

Воробець Денис Володимирович
викладач спеціальних дисциплін, спеціаліст І категорії


Фальч Володимир Іванович
викладач спеціальних дисциплін, викладач-методист  Вищого професійного училища № 3 м. Мука

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    тел: + 380509172972

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.