Вітаємо Вас на сайті проекту "Контент-бібліотека для ситеми ПТО".

Цей ресурс є результатом виконання науково дослідної роботи лабораторії підручникотворення для системи ПТО (нині - лабораторія електронних навчальних ресурсів) Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук та плідної співпраці авторських колективів з усієї України

Розроблена нами електронна бібліотека містить підручники, розроблені у відповідності до діючих стандартів професійно-технічної освіти, підтримує поширення знань за моделлю відкритого доступу (Open Access), забезпечуючи безкоштовний оперативний доступ до електронних підручників.

Матеріали, що складають наповнення Контент-бібліотеки, залежно від домовленостей з правовласником розміщуються за ліцензією Creative Commons Attribution (CC-BY).

Розроблені за запропонованою нами технологією підручники неодноразово займали призові (золоті і срібні медалі освітянських виставок, дипломи 1-го та 2-го ступенів НАПН України та ін.) місця на різних конкурсах, чотири підручники отримали "грифування" МОН.

Якщо у Вас є цікаві напрацювання і Ви маєте змогу і бажання ними поділитись, запрошуємо до участі у проекті - пишіть нам!


Україна, м.Київ, Чапаєвське шосе 98-а, 6.поверх

Відправити по електронній пошті. Всі поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.