Електронний освітній ресурс (сайт) з предмету "Основи роботи в Internet"

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

ДНЗ  "Запорізьке вище професійне училище"

Ви знаходитесь на сайті "Основи роботи в Internet" Всесвітня павутина щорічно приваблює у свої мережі мільйони нових користувачів. Середньостатистичний сучасна людина вже насилу уявляє своє існування без Інтернету. Однак далеко не всі можуть точно відповісти на питання, що таке Інтернет - адже для кожного з нас він грає свою роль.

 PTO Feature PTO News1

Натиснути на зображення

Багато хто використовує поширену фразу про те, що Інтернет - це Всесвітня (Глобальна) Павутина. Насправді, це не поетична метафора, а розшифровка символів WWW - World Wide Web.WWW-сторінки (веб-сторінки) являють собою гіпертекстові документи. Веб-сторінки, об'єднані однією темою, що мають однаковий дизайн і знаходяться на одному веб-сервери, являють собою веб-сайт. Переглядати веб-сторінки можна за допомогою спеціальної програми - браузера.

Завдяки сучасному швидкому з'єднанню і високої швидкості передачі даних, інформацію в Інтернеті отримати легко і просто. Нові сайти з'являються як гриби після дощу, заманюючи до себе відвідувачів. Сьогодні Інтернет являє собою практично безмежний простір, в якому зібрано все, що може цікавити сучасної людини.

 

Авторський колектив: Войтюк Тетяна Миколаївна

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел: + 380990197731

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.